Irmantas Tarvydis. Darbuotojams padedančiam verslui – mokesčių lengvatos

Tęsiu programos punkto „Klestintis regionas – stipri valstybė“ priemonių pristatymą. Šiandien apie pagalbą verslui, kuris padeda darbuotojams regione su gyvenamuoju būstu. Primenu, kad pirmos dvi priemonės skirtos emigrantams (rasite čia: https://bit.ly/34EqBf5) ir jaunimui (rasite čia: https://bit.ly/3bfogs8). 

Tokiuose regionuose, kaip Rokiškio, Kupiškio ar Zarasų, nėra lengva atvykusiam žmogui rasti būstą. Nelengva jį įsigyti, o išsinuomoti išvis sudėtinga, nes nėra daug pasiūlos. Su tuo susidūrėme ir mes, Rokiškio verslininkai. Taip, mes labai vertiname vietos žmones, ir kviečiame juos dirbti, tačiau kartais reikiamų specialistų mūsų rajone tiesiog nėra. Ypač, kai kalba eina apie aukštos, specifinės kvalifikacijos žmones. 

Juos tenka vilioti iš kitų miestų. O kartais – ieškoti ir tarp emigravusių. Tokiems žmonėms reikia sukurti palankias sąlygas įskurti Rokiškyje, ar kituose regionų miestuose bei miesteliuose. 

Su verslo klubu turėjome idėją statyti naują daugiabutį. Žinia, „naujausiam“ Rokiškio daugiabučiui jau gal 30 metų. Tačiau paskaičiavus paaiškėjo, kad daugiabučio namo statyba niekuo ne pigesnė, nei Vilniuje ar Kaune. 

Todėl sieksiu, kad verslas, investuojantis į būsto darbuotojams statybą, galėtų patirtas išlaidas įtraukti į sąnaudas. Tai verslui labai padėtų. Ir taptų paskata regionuose atgaivinti gyvenamąją statybą. 

Valstybei iš savo kišenės nieko nereiktų traukti. Tik suteikti lengvatą verslui. Kuris uždirbtus pinigus investuotų darbuotojų gerovei kurti. 

Irmantas Tarvydis

Kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Sėlos rytinėje rinkimų apygardoje Nr. 50

Politinė reklama, apmokėta iš Liberalų sąjūdžio rinkimų sąskaitos. 

Uždaryti