Iš opozicijos užrašų: kaip marti anytos darbo vietą tvarkė

Pirmame naujosios kadencijos Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame 2023-04-27, pamatėme tikrą šeimos reikalų virtuvę.

Svarstant Rokiškio rajono ligoninės, kurios steigėja yra Rokiškio rajono savivaldybė, ataskaitą po direktoriaus Raimundo Martinėlio pristatymo ir tarybos narių klausimų žodis buvo suteiktas viešniai, kuris prisistatė kaip Rokiškio miesto gyventoja, dviejų vaikų mama Julija Razmaitė. Pasirengusi skaidres ji sakė, kad apie ligoninės vaikų skyrių yra girdėjusi daug legendų, o balandžio pradžioje teko viską pamatyti iš vidaus. Ji apibūdino Rokiškio rajono ligoninės vaikų ligų skyriaus liūdną situaciją ir paskatino susimąstyti, kodėl vaikai ligoniukai nesulaukia mūsų jautraus dėmesio.

Problemos pristatymas atrodė keistas todėl, kad tarybos viešnia Julija Razmaitė yra Andriaus Burnicko žmona, kuris dar prieš dvi savaites buvo Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius, vadovaujantis rajono investicijų specialistams ir schemoms. O jo mama, vadinasi ponios Julijos anyta Rimantė Burnickienė yra ligoninės vaikų ligų skyriaus vedėja.

J.Razmaitė, matyt, nežino, kad keletą metų valdžios kuluaruose (kur veikė jos sutuoktinis) vyko diskusijos, ar nereikėtų panaikinti ligoninėje vaikų ligų skyriaus, nes nerentabilus – per mažai klientų, todėl tenka dotuoti kitų skyrių uždirbtais pinigais. Ir tik dabar ligoninės direktorius (beje, jis direktoriauja nuo pernai) patikino, jog diskusijų nebebus ir ligoninė prisiims socialinę misiją vaikų ligų skyrių išlaikyti. Tad kodėl dabar kilo noras taryboje pademonstruoti, kaip ligoninė nesirūpina vaikais? – klausimas lieka retorinis.

Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė

Uždaryti