Obelių poilsiavietės atidarymas


Obelių bendruomenės atstovas Virginijus Pupelis ir Rokiškio verslo klubo prezidentas Irmantas Tarvydis savaitgalį perkirpo Obelių poilsiavietės atidarymo juostą. Taip oficialiai baigtas ir visuomenei pristatytas pakrantės sutvarkymo projektas. 

Anot Rokiškio krašto muziejaus laisvės kovų istorijos skyriaus vedėjo, koalicijos „Už laisvę augti“ nario Valiaus Kazlausko, jei ne obeliečių bendruomeniškumas, jokių pokyčių Obelių ežero pakrantėje ir nebūtų. Iš čia kilusių, čia gyvenančių bei obeliečių bičiulių pastangomis išvalytas nemažas plotas ežero šalia Obelių laisvės istorijos kovų muziejaus, išlyginta pakrantė, privežta smėlio ir supiltas paplūdimys. Taip pat sumeistrautas pantoninis lieptas ir paguldytas į ežero vandenis.

Valtys prie šio kranto – obeliečių jau primirštas vaizdas. Tad „Obelinės“ akcentu ir tapo valčių varžybos. Simboliška: valčių varžybų nugalėtoju tapo V. Pupelis. Už dėmesį savo miestui ir jo žmonėms Rokiškio verslo klubas įteikė jam dovaną – Obelių vėliavą.

Ežero pakrantėje obeliečiai pastatė stendą. Juo pagerbė visus, talkinusius rengiant poilsiavietę. Stende surašyti įmonės ir asmenys, savo darbu, pinigais ir medžiagomis padėję obeliečiams įgyvendinti šį sumanymą. Tai 1973-ųjų laidos abiturientas, dabar – verslininkas Jonas Smalinskas, UAB „Meteka“, Rokiškio verslo klubas, Obelių bendruomenė, Algirdas Seibutis, Vytautas Urbonas, Rimgaudas Paukštis, Algirdas Klimkevičius, Raimondas Sirgėdas bei gražių iniciatyvų sumanytojas ir darbų organizatorius V. Pupelis.

Uždaryti