Veterano akibrokštas apdovanojimų metu parodo tikrąjį politikų požiūrį į sportą

Atsidėkoti už  indėlius garsinant rajoną,  parodyti pagarbą, bei pasirūpinti  derama parama neįgaliųjų sportui- štai ko labai reikia Rokiškio rajono vadovams

Rokiškio rajonas pasižymi mažesniu nei vidutiniškai Lietuvoje fizinio aktyvumo bei dalyvavimo sporto veiklose lygiu. Gyventojams, o ypač vaikams,  trūksta informacijos sklaidos apie fizinio aktyvumo naudą. Stokojama aukštos kvalifikacijos trenerių ir sporto specialistų.

Rajono savivaldybės gyventojų fizinis aktyvumas yra mažesnis nei šalyje, o nuolat sportuojančių gyventojų dalis 2020 m. siekė 2,5 proc., kai tuo tarpu kai šalyje  jis buvo  4,5 proc. Vien per 2016-2020 m. šis rodiklis sumažėjo 4,5 proc. Rajone ruošiamų profesionalių sportininkų skaičius – vienas blogiausių apskrityje.

Nereikia stebėtis, kad Rokiškio sportininkų apdovanojimuose už nominaciją „Metų geriausias sportininkas su negalia“ apdovanotas veteranas  Vidmantas Pilibaitis išrėžė savo kartėlį už tai, kad jo pasiekimai yra per menkai įvertinti ir prizą paliko ant scenos. Dar prieš užpildamas  ant scenos atsiimti savo prizo, sportininkas  Rokiškio merui Ramūnui Godeliauskui atvirai mestelėjo frazę: „Dabar aš viską pasakysiu“, o įteikus piniginį prizą – 300 eurų bei simbolinę atminimo dovaną, veteranas ją  pastatė ant grindų ir   paliko sceną. Šis apdovanojimas sportininkui buvo skirtas už svarsčių kilnojimą ir štangos kėlimą.

„Varžyboms išleidau daugiau nei tūkstantį eurų ir ši suma negali kompensuoti patirtų išlaidų. Dalyvaujame Lietuvos ir Europos čempionatuose, varžomės su sveikaisiais. Parodome geriausius rezultatus, iškovojame prizines vietas. Jūs man paaiškinkite, ar akmenų mėtymas yra sportas, ar vakarinis žaidimas?“, – piktinosi apdovanojimais V.Pilibaitis ir pridūrė besijaučiantis nepastebėtas ir neįvertintas kartu su Rokiškio neįgaliųjų sporto klubu „Olimpija“.

Uždaryti