„Vėtrungės“ ir „Madeinos“ chorai dalyvavo dainų šventėje „Dainų dainelę„

Rokiškio kultūros centro tremtinių choras „Vėtrungė”, vadovaujamas Jurgitos Raugienės, bei moterų choras „Madeina“, vadovaujamas Giedros Markevičienės, dalyvavo Rytų Aukštaitijos dainų šventėje „Dàinų dainelę“. Šių metų šventė buvo skirta kompozitoriaus, vargonininko, pedagogo Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. 

Zaraso saloje susirinko per 50 chorų, apie 1300 dainininkų iš Klaipėdos, Šiaulių, Naujosios Akmenės, Marijampolės, Varėnos, Pasvalio, Panevėžio, Ukmergės, Elektrėnų, Kupiškio, Alytaus, Utenos, Zarasų, Rokiškio, Kauno, Vilniaus…

Dar balandį pakviesta dalyvauti šventėje „Dàinų dainelę“ rokiškėnų „Vėtrungė” gyveno rūpesčiu – kaip nukeliauti į Zarasus. Kelionę parėmė koalicija „Už laisvę“ augti: tradiciškai – I. Tarvydis. O koalicijos narys Vytautas Kreiza skyrė savo šeimos bendrovės „Rimvittrans“ autobusą – choristai buvo nuvežti į šventę ir parvežti namo.

Į Zarasus choristus išlydėjo Rokiškio rajono Tarybos ir koalicijos „Už Laivę augti“ nariai I. Tarvydis, Stasys Meliūnas ir Valius Kazlauskas. Iškeliaujantiesiems į šventę jie įteikė krepšį dar šiltų UAB „Darola“ bandelių.

Uždaryti